MEBWEB Anlatımı (video)-güncellendi

Kodla Büyü
Korsan hacam ana sayfada Hizmet standartları başlığı ekledim fakat içerik ekleyemiyorum yardımcı olurmusunuz nasıl ekleyeceğim.

meguler' Alıntı:
Korsan hacam ana sayfada Hizmet standartları başlığı ekledim fakat içerik ekleyemiyorum yardımcı olurmusunuz nasıl ekleyeceğim.

Hocam heralde hizmet standartları menüsü eklediniz.
menü düzenleden eklediğiniz içeriğe bağlantı vereceksiniz, içerik bağlantısından kategorinize girin, oluşturduğunuz hizmet standartları içeriğini seçin.

the_korsan hocam 2.videoda olduğu gibi Menüden Öğretmenlerimiz alt menü olarakda branşları tek tek açtım fotoğraf galerisinden her öğretmene 1 galeri açtım sonrada menüden öğretmenleri bu galeriye bağladım ama yayınla dediğimde menüler yayınlanıyo fotoğraflar görünmüyor.nerde hata yapmış olabilirirm Ayrıca 3. yol olarak anlattığınız tablo içerisine öğretmen resimlerini yerleştirme işlemini nerden yapıyoruz Teşekkürler.

mevlana' Alıntı:
the_korsan hocam 2.videoda olduğu gibi Menüden Öğretmenlerimiz alt menü olarakda branşları tek tek açtım fotoğraf galerisinden her öğretmene 1 galeri açtım sonrada menüden öğretmenleri bu galeriye bağladım ama yayınla dediğimde menüler yayınlanıyo fotoğraflar görünmüyor.nerde hata yapmış olabilirirm Ayrıca 3. yol olarak anlattığınız tablo içerisine öğretmen resimlerini yerleştirme işlemini nerden yapıyoruz Teşekkürler.

Hocam foto galeri bağlantısından açılan galeriyi seçip bağlantı vermekten başka bir komplike işlem yok aslında, bilmiyorum nerde hata var ama anlatımı birebir yaptıysanız yanlış bir şey olmamalı.

Tablo içerisine resimleri yerleştirme işlemi için bir içerik oluşturuyorsunuz o içeriğin içini ekliyorsunuz tablo ve resimlerinizi..

ilkokul içinde ortaokul içinde giriş yapamıyorum.ilkokul için zaten bir alanım var.ama ftp şifresini bilmediğim için şifremi unuttuma tıklıyorum e posta ya yeni şifre gönderiyor fakat ben epostanın şifresiyle giriş yaptığımda hata veriyor.ortaokul içi yeni alan adı alıyorum ondada mebbis sunucularındaki problem nedeniyle yenialan oluşturulamadı diyor.ne yapacam ben arkadaşalr........bu şekilde bir problem yaşayan oldumu çözüm nedir.

hocam ben sayfaya giriş yaptım bugün okulda ama yandaki simgeler dışında orta kısım boş görünüyor soldaki içerik kullanıcı gibi bölümlere tıklıyorum orta kısım hep boş, hangi ayarı yapmam lazım ? (ie 8 )

peki şu cevaplanmış mıydı? eski kurum kodu ve ftp şifresiyle girdikten sonra ip hatası veriyor ve doğrulama bağlantısını eski email adresine yolluyor. bu durumda ne yapacağım. eski email kullanılmıyor.

seferzafer' Alıntı:
peki şu cevaplanmış mıydı? eski kurum kodu ve ftp şifresiyle girdikten sonra ip hatası veriyor ve doğrulama bağlantısını eski email adresine yolluyor. bu durumda ne yapacağım. eski email kullanılmıyor.
ilçe den yeni şifre talebinde bulundum ve hallettim.

Korsan hocam sizin siteniz de atatürk köşesini aynı sayfa içinde nasıl açtırdınız.ben yapıyorum ama ayrı sayfa açıyor ben nerede yanlış yapıyorum acaba ?

hlyzkn' Alıntı:
Korsan hocam sizin siteniz de atatürk köşesini aynı sayfa içinde nasıl açtırdınız.ben yapıyorum ama ayrı sayfa açıyor ben nerede yanlış yapıyorum acaba ?

Sayfa içine html butonuyla yukarıdaki kodu ekleyin hocam.
Kod:
<IFRAME name="Ataturk" src="http://www.meb.gov.tr/belirligunler/ataturk/ata.html" width="600" height="700" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></IFRAME>

the_korsan' Alıntı:
hlyzkn' Alıntı:

Sayfa içine html butonuyla yukarıdaki kodu ekleyin hocam.
Kod:
<IFRAME name="Ataturk" src="http://www.meb.gov.tr/belirligunler/ataturk/ata.html" width="600" height="700" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></IFRAME>

Korsan hocam teşekkür ederim hallettim

arkadaslar bu mebweb olayı liseler içinde geçerli mi. yanı liseler de ortaokullar ve ilkokullar giibi bu yenı gorunume uymak zorundalar mı ?

hocam her şey tamam. galaride branşları oluşturdum. Ancak kadromuz bölümüne alt menü ekleyemiyorum. kadromuz menüsünde + işareti yok. :(

becerebilseydim ekran görüntüsünü ekleyecektim. onu da nasıl bu cevaba ekleyebilirim. yardımcı olursanız sevinirim :-1:

Aarkadaşlar swf flash dosyaları dışında link vermeden siteye video ekleyebilme şansımız var mı? Malum link verilen videoları okuldan izleyebilmek pek mümkün olmuyor.

yergen62' Alıntı:
hocam her şey tamam. galaride branşları oluşturdum. Ancak kadromuz bölümüne alt menü ekleyemiyorum. kadromuz menüsünde + işareti yok. :(

becerebilseydim ekran görüntüsünü ekleyecektim. onu da nasıl bu cevaba ekleyebilirim. yardımcı olursanız sevinirim :-1:

hocam oradaki kalem işareti falan var onlara da baktınız mı?

Geri