bayan bilişimciler

Kodla Büyü
günaydın
dünden beri takip ediyorum ama bir anlam veremiyorum,
neden ev işlerinden yada mutfaktan hoşlanan bayanlar yada kadınlar herneyse içi boş gibi görünür, neden bunları yapmak yenilgi olarak kabul edilir
arkadaşım sen hoşlanmıyorsun ben hoşlanıyorum, müthiş bir terapi oluyor benim için, fırının kokusu yayıldıkça mutlu oluyorum.
evimi temiz görünce rahatlıyorum, çocuğumla deli gibi ilgileniyorum ve o beni yormuyor. bunun yanında sizin bahsettiğiniz şeyleri de yapıyorum. ikisinden birini seçmek zorunda değilim ki
ben ikisine de yetişebiliyorum :)
diğer konular için başka başlıklar var zaten burası da böyle bir başlık bunlardan hoşlananlar için...
kimseyi kırmak istemem ama lütfen beğenmeyen gelmesin arkadaşlar.

north' Alıntı:
yanlış anlamayın ama arkadaşlar çocuk,yemek,kıyafet ve koca sohbetinden bıkmadınız mı artık? Ben her gün öğretmenler odasında bunları dinlemekten bıktım çünkü.. Daha içi dolu güncel sohbetlerimiz olsa.1 mayısa 5 gün kaldı kaç kadın arkadaşım katılıyor??
bu arada ben de bir kadınım bayan değil!
ilk mesajınız bu olması da ilginç sanki tanıdık birisiniz izlenimi veriyorsunuz hocam
konuşşmak istediğiniz bu konu için ayrı bir başlık açabilirsiniz bence.
buradaki arkadaşlarımın daha önceki mesajlarını incelerseniz, her zaman (size göre) içi boş muhabbetler yapmadıklarımnı görürsünüz.
saygılarımla...

invem' Alıntı:
Günaydın herkese ama biraz gergin başlamışız güne sanırım.
günaydın hocam valla ben gergin değilim sadece içimdekileri söyledim, beğenmeyen gelmesin ve diğer konular için başka başlıklar açıılsın bizde oraya gelir yorum yaparız :) dimi ama

günaydıın :)

tartışmalarla ilgili şunu söylemeliyim ki sevmediğiniz bir yerde bulunmazsınız ve böylece o ortam sizi sıkmaz.

bu başlıkta paylaşım yapan bayan bilişim öğretmenlerinin sırf yaptıkları paylaşımdan dolayı boş insanlar olduğunu düşünmeniz ve düşündürmeniz çok saçma (lafım ortaya)

bu şekildeki tartışmalar bayanların paylaşım yaptığı bir başlığa yakışmıyor.

sevincaltunel' Alıntı:
bu şekildeki tartışmalar bayanların paylaşım yaptığı bir başlığa yakışmıyor.
katılıyorum hocam.
zaten canımızı sıkan o kadar çok şey varken, bırakın da burada gülümseyelim :)

seldabal' Alıntı:
evet ya nasıl unuttum benim gibi soğan doğramaktan nefret edenlere önerim el rondosu ipini bir kaç kere çekince bıçakla doğranmış gibi oluyor. aslında bana pahalı geldi 60 liraydı ama soğan doğramaktan nefret ediyorum soğan dışında da bir çok şey için kullanılıyor.

bizim okula bir bayan getiriyordu ve biz toplu olarak almıştık. Tanesini 20 liraya kadar düşürmüştü. Bayağı aktif bir satıcıydı. o yüzden galiba bu kadar düşük fiyattan verebildi. 5 tane almıştım o zaman ona buna şuna hediye ederim diye :)

seldabal' Alıntı:
günaydın
neden ev işlerinden yada mutfaktan hoşlanan bayanlar yada kadınlar herneyse içi boş gibi görünür, neden bunları yapmak yenilgi olarak kabul edilir
arkadaşım sen hoşlanmıyorsun ben hoşlanıyorum, müthiş bir terapi oluyor benim için, fırının kokusu yayıldıkça mutlu oluyorum.
evimi temiz görünce rahatlıyorum, çocuğumla deli gibi ilgileniyorum ve o beni yormuyor. bunun yanında sizin bahsettiğiniz şeyleri de yapıyorum. ikisinden birini seçmek zorunda değilim ki
diğer konular için başka başlıklar var zaten burası da böyle bir başlık bunlardan hoşlananlar için...
:+1: :++: :alkis:

technic_f' Alıntı:
http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/4991/svava-salincak-34-90-tl-yakala-co-tum-turkiye-firsati
şöyle bişi alsam mı acaba diyorum oğluma? bizim vardı salıncağımız ama artık küçük geliyor. odası da pek büyük sayılmaz ama alanı daraltır mı ki kararsız kaldım..
çok güzelmiş hocam ama oğlunuz düşmez mi bundan

Summer_06' Alıntı:
seldabal' Alıntı:
evet ya nasıl unuttum benim gibi soğan doğramaktan nefret edenlere önerim el rondosu ipini bir kaç kere çekince bıçakla doğranmış gibi oluyor. aslında bana pahalı geldi 60 liraydı ama soğan doğramaktan nefret ediyorum soğan dışında da bir çok şey için kullanılıyor.

bizim okula bir bayan getiriyordu ve biz toplu olarak almıştık. Tanesini 20 liraya kadar düşürmüştü. Bayağı aktif bir satıcıydı. o yüzden galiba bu kadar düşük fiyattan verebildi. 5 tane almıştım o zaman ona buna şuna hediye ederim diye :)
ay hocam zaten içim acıyarak verdim o parayı bak şimdi ....
ama benimki kesin daha iyisidir, böyle daha kalitelidir, kesin :D

bugün ne giysem!!!!biraz da bundan bahsedelim. hatta kombinlerimizi fotograflayalım. fikir olur birbirimize.

ogretmen_pc' Alıntı:
technic_f' Alıntı:
http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/4991/svava-salincak-34-90-tl-yakala-co-tum-turkiye-firsati
şöyle bişi alsam mı acaba diyorum oğluma? bizim vardı salıncağımız ama artık küçük geliyor. odası da pek büyük sayılmaz ama alanı daraltır mı ki kararsız kaldım..
çok güzelmiş hocam ama oğlunuz düşmez mi bundan
ben de tereddütte kaldım hocam almayayım bari.. aklıma gelen başıma gelir hep.

ben yazı getirdim. bugün kısa kollu giydim. hatta burdaki erkek arkadaşlar kıskandılar biz de çıkartabilsek takımları diye :)

seldabal' Alıntı:
günaydın

:) Hocam sakin olun,elbette bir seçim yapmak zorunda değilsiniz.Ayrıca tebrik ederim ikisine de yetişebildiğiniz için,sanmayın ki bu konuda teksiniz birçok kadın aynı donanıma sahip zaten.Hoşlandığınız şeyleri elbette ki yapacak ve yaşayacaksınız ama "KADIN BİLİŞİMCİLER" gibi bir başlık altında yalnızca bu konuların yer alması kadın kimliğini toplumun dayattığı biçimde yaşamak demektir ki bu da hepimizi üzer değil mi?

Başka başlıklardan bahsetmişsin o zaman çocuklarınız,yemekleriniz vs için de başka başlıklar da vardır eminim yada açılabilir.
benim bahsettiğim konu bu başlık için yanlışsa sizin ki de öyle çünkü kadınlar ne sadece sizin söyledikleriniz ne de sadece benim söylediklerimden ibarettir.

Farklı bir renge ve sese karşı bu kadar alıngan olmayın.. Ayrıca söyleyeceğiniz hiç bir şey beni kıramaz rahat olun.

hocam ben ne dersem diyim siz aynı noktadan bakacaksınız
bende kendimi süper şahane bir insan sanıyordum ama tek değilmişim :D
kısacası ben otomobil yada fotoğrafçılık kulübü konularını okumuyorum...

arkadaşlar kamil koçta bilet kampanyası devam ediyor gördüğüm kadarıyla. hafta sonu biryerlere kaçacaklara duyurulur..

Hocam aynı noktadan bakan ve her söylediğimi yanlış anlayan sizsiniz aslında.Neyse görüşmek üzere

Merhaba herkese,

Arkadaşlar oto koltuğu tavsiyeniz var mı diye sormuştum ama hiç cevap gelmemiş. Yok mu şöyle bizimki çok iyi kesinlikle tavsiye ederim diyen?

Tartışmalar başlamış hemen. Herkesin hayata bakışı başkadır, bende yemek, temizlik ve oğlumla ilgilenmeye bayılırım. Yemeklerimi eşim beğenince havalara uçanlardanım. Mutfağı seviyorum.

Ama sevmiyenide anlayabilirim. Burada yemekten, bebeklerden, teknolojiden herşeyden bahsedebiliriz. Özelliklede bekar arkadaşları bu konular sıkabilir. Sizde başka konular açın. Eminim çoğumuz bir çok konu hakkında bilgi sahibi, belli bir donanıma sahip insanlarız.

Mesela yine yemekle ilgili olacak ama sığır jelatini konusuda birşeyler söylemek istiyorum. Marshmallow ve şekerlemelerde kullanılıyor (Harhibo tarzı)
Sığır jelatinini dünyada sadece parkistan helal olarak üretiyormuş. Oda yetersiz bir miktarmış.
En çok Türkiye Almanyadan ihraç ediyormuş. Almanyada sığır, domuz bütün kemiklerden karışık olarak jelatin üretimi yapıyormuş.
Halley, benimo, eti puf, jelibon....hepsinde domuz katkısı olabilir.
Almanyadan ihraç edilen mallar direk sığır jelatini diye Türkiyeye geliyormuş. Domuz ayrımı yapılmadan. Haribo domuz jelatini kullanımını kabul etmiş.
Artık bu ürünleri tüketmiyorum. Ülker ve etiyle görüşülmeli aslında hangi ülkeden sığır jelatini alıyorlar. (Türkiyede üretimi yok)

filiz hocam ben de daha önceden duymuştum o yüzden epeydir ben de yemiyorum bu ürünleri.. dikkat etmek lazım aslında.. ve bi şeyler de yapabilmek duyurabilmek de gerek..

eeeee' Alıntı:
technic_f' Alıntı:
arkadaşlar kamil koçta bilet kampanyası devam ediyor gördüğüm kadarıyla. hafta sonu biryerlere kaçacaklara duyurulur..

hocam nasıl bir kampanya var???
hocam turkcellden avantaj yazıp 2222 ye gönderiyosun. gelen şifre ile kamilkoçtan gidişdönüş bileti yarı yarıya indirimli alıyorsun.

içinde domuz ve katkıları yoktur dedikleri halde mi katkı var? Açıkçası ülkere bile güvenemeyeceksek kime güveneceğiz. Nereden anlayabiliriz bu jelatinleri. Sanki E ile başlayan bir takım katkı maddelerinden uzak durmak gerekiyordu.

mrb. evlilikle ilgili aşamadığım sıkıntılar var. ve çocuk olduğu için sonlandıramıyorum. bilmiyorum kafam çok karışık.yklaşık 2.5 yıldır çözemedim hiç umudum kalmadı.benim gibi olan var mı bilmiyorum ama en kötü durum karrsızlıkmış gerçekten. arada kalakaldım....

zorgun' Alıntı:
mrb. evlilikle ilgili aşamadığım sıkıntılar var. ve çocuk olduğu için sonlandıramıyorum. bilmiyorum kafam çok karışık.yklaşık 2.5 yıldır çözemedim hiç umudum kalmadı.benim gibi olan var mı bilmiyorum ama en kötü durum karrsızlıkmış gerçekten. arada kalakaldım....

sadece sen değilsin emin ol.Ama ben senden daha ilerdeyim.Ben boşandım ve şimdi daha mutluyum diyemem belki ama daha huzurluyum.Benimde bir oğlum var 2 yaşında.Zor zamanlar bilirim.Ama elinizden geleni yaptıktan sonra iyice oturup karar verin.Umarım sizin için en hayırlısı olur

Geri