bayan bilişimciler

Kodla Büyü
hanımlar merhaba !
aranızda tuzda tavuk yapan var mı?
internette tarif var ama güvenemiyorum :|
denediğiniz tarif var mı ?

Yutulan sakız vücutta 10 yıl kalıyor!
"Sakız yutmadan bir kez daha düşünmek gerekiyor. Yanlışlıkla yutulan sakızlar, vücuttan 10 yılda atılıyor. Küçük çocuklar içinse tehlike daha büyük.
Yutulan sakız, sindirim sisteminde 10 yıl kalıyor. Bu da bağırsaklarda ciddi değişikliklere neden olabiliyor. İçeriğine bakıldığında lezzetli ama hazmı zor karışımlardan oluştuğu için bu mümkün. Tıp kitapları da yutulan sakızların birçok probleme neden olduğunu yazıyor. "

http://www.ntvmsnbc.com/id/25344339/

Cocuklara dikkat edelim.

slm arkadaşlar ne güzel bir bölüm olmuş ellerinize sağlık ne ararsan var. süpersiniz:)bende konya merkezdeyim çay fikri güzel zümre toplantısı gibi olur

günaydınlar bugünki pazartesi sendromu yarının 1 mayıs olması dolayısıyla haftaya ertelendii :p yarın için ne gibi planlarınız var ?

ben de salı günleri nöbetçiyim.. iki haftadır kaynadı pek iyi oldu :D tatili nasıl değerlendirmeli ? :)

herkese günaydın..hala gördüğüm rüyanın etkisindeyim..bugün okula da geç kaldım :( :shock: :shock:

ogretmen_pc' Alıntı:
günaydınlar bugünki pazartesi sendromu yarının 1 mayıs olması dolayısıyla haftaya ertelendii :p yarın için ne gibi planlarınız var ?

Formatörler yarın mesaiye devam edecek mi? Yine bilmiyorum:( o yüzden pazartesi sendromu muallakda:)

sabah okula geç kalanlardan biri de benim, maşa yaptım birazcık ondan ötürü :) şimdide aklım evde kaldı.. maşayı prizdemi unuttum acaba :?

EGER KÖTÜYSE KALKTIĞIN GİBİ sol tarafına üç defa estağfurullah de ve tükür...
iyiysse tadını cıkar hocam :)

glimmer' Alıntı:
rüya tabirine baktım....pek de iyi şeyler yazmıyor... :shock:

günaydın
dün portakallı kek yaptım, oğlumla kocam bayıldı :)
3 yumurta
7 kaşık şeker
1/2 brd yağ
7 kaşık un
kb tozu
vanilya
1 portakal kabuğu ve yarım bardak portakal suyu (bütün kekler gibi pişirilir)
üzerine şurubu var 2-3 portakal kabuğu ve suyu 6 kaşık şeker şerbet gibi pişirilir fırından çıkan kekin üzerine dökülür.
tavsiye ederim portakal sezonu bitmeden deneyin :)
görenler önce revani zannediyor, tadı gerçekten harika

sen hocam sıkıntılı kaltıysan benim dediğimi yap..
hayra yor hayır olsun

kızlar akşam çaya gelen misafirlere mutlaka ikram hazırlıyor musunuz? ben ilk kez bu haftasonu tembellik yaptım zaten bütün işler haftasonuna birikiyor akşama kadar temizlik sonra da hiç halim olmadı pasta börek uğraşmaya hazır aldık :p

glimmer' Alıntı:
tukuruk olmayaydi iyiydi :)
saka bir yana hayrolsun, icinizi ferah tutun bir sey olmaz.

kek tarifi icin tesekkurler.

tükürüksüz olur mu hiçççç..
nazar için tükürülür
kızdığın için tükürülür
ayyy ne iğrençleştim :puhaha:

Geri